Sand Art värviliste liivade e-pood - Uudis! Klaasümbrik
Tere tulemast! Добро пожаловать!
 Uudis! Klaasümbrik

На русском языке

Kui sageli ütled Sina oma kallimale, et armastad teda? Kuidas kallimale oma armastust avaldada? Või olete oma kallimaga niikaugel, et teete tulevikuplaane. Siis üllata kallimat elegantse abieluettepanekuga. Ta ütleb kindlasti - JAH!

Meie ettevõte pakub originaalset kingitust „Klaasümbrik“ - need on Sinu soovid teisele inimesele, mis on kirjutatud pärgamentpaberi rullile ning on asetatud klaaspudelisse. Selline idee pärineb iidsest  viisist saata adressaadile teateid tõrvatud pudelis, mis liigub vabalt merehoovuste abil.

Klaasümbriku mõte seisneb selles, et paberi-või pärgamenditükile kirjutatakse tekst, mille järel keeratakse saadetis rulli ning asetatakse klaaspudelisse. Pudel suletakse ning visatakse ookeani. Hoovuste abil uhutakse pudel rannikule, kust see leitaksegi.

Erinevalt traditsioonilistest teadete edastamise viisidest, ei saa seda teadete edastamise viisi kontrollida – kohta, kuhu hoovus viib sõnumi, saab ainult eeldada, kuid kindel ei saa selles kunagi olla.

Loomulikult on tänasel päeval ettevõtteid, kes toimetavad „klaasümbriku“ kohale, kuid eelistavad seda teha kullerite abil, kes tagavad mitte ainult  täpse adressaadi , vaid ka täpse aja.

Legend räägib, et sellise teadete edastamise viisi leiutajaks oli Kreeka filosoof Teofrastus, kes viskas 310 aastal e.m.a Gibraltari taga merre mõned suletud anumad, et tõestada vee voolamist Atlandi ookeanist Vahemerre. Mõned kuud hiljem leiti üks anumatest Sitsiilias.

Alates sellest ajast on ajaloos kirjeldatud rohkeid klaasümbriku kasutamise juhtumeid.

Teeme ettepaneku kasutada „klaasümbriku“ teenust. Igal juhul üllatad oma väljavalitut sellise rafineeritud ja originaalse viisiga. Komplekti kuulub meeldivalt kaunistatud klaaspudel, mis on ümbrikuks ja ilusale paberile trükitud sõnum. Teksti saad valida ise pakutavate variantide hulgast või saada oma teksti. Klaasümbriku komplekt on saadaval telefoni 58 066 573, e-maili teel info@sandart.ee või SIIT

 

***Käesoleval koduleheküljel sisalduvad informatsioon ja tekstimaterjalid on õigustega kaitstud. Ükskõik, milliste materjalide loata kasutamine osaliselt või tervenisti, täielik või osaline reproduktsioon, levitamine ja modifitseerimine on keelatud.

 

| Esilehele | Registreeri | Logi sisse
Otsi
Kategooriad
Uudised [30]
...
Statistics

All rights reserved © 2014-2019 Sand Art OÜ