Sand Art värviliste liivade e-pood - Liivatseremoonia pulmades
Tere tulemast! Добро пожаловать!
 Liivatseremoonia pulmades

На русском языке

Nii nagu iga liivatera rannal, on ka iga pulm kordumatu! Sama unikaalne ja kordumatu on ka pruudi ja peiu poolt liivatseremoonial loodud taies. Et muuta oma pulmad veelgi meeldejäävamaks, proovi liivatseremooniat!

Juba iidsetest aegadest toimub liivatseremoonia Hawaii pulmapidudel, kust leidub liiva kõikvõimalike looduslike värvidena – valge, kuldse, punase ja isegi sinisena. Üheksakümnendatel sai liivatseremoonia pulmades väga populaarseks rituaaliks Lääne-Ameerikas, peamiselt Californias. Pakume hea meelega noorpaaridele võimalust ilusat liivatseremooniat läbi viia nüüd ka Eestis.

Liivatseremoonia  näeb välja väga efektne ning sellel on ka oma lugu. Ühiselt talletatud kordumatud liivamustrid sümboliseerivad kahe armastaja, kahe südame ühinemist ühte tervikusse. Tseremoonia seisneb selles, et abielupaar puistab külaliste aplauside ja fotokaamerate välgusähvatuste saatel liiva oma klaasanumatest ühisesse põhianumasse. Kui peiu ja pruut puistavad liiva kordamööda, väikeste vahedega, siis moodustab liiv ilusa mustri, kus mehe poolt valitud liiva värv hakkab vahelduma naise poolt valitud liiva värviga. Võib ka puistata liiva üheaegselt – sellisel juhul on muster klaasanumas vähem korrapärasem, kuid seda mustrilisem ja ettearvamatum. Pealegi jääb valminud liivataies meenutama noorpaari tähtsaimat päeva ning kaunistab nende kodust interjööri kogu eluks!

Selleks et korraldada oma pulmas liivatseremooniat, vaja läheb 3 klaaspudelit – 2 väikest noorpaarile ja 1 üldine suletav klaaspudel; vähemalt 2 värvi liiva; lehter, et oleks mugavam liiva klaaspudeli sisse puistata (sobib ka ilusast paberist tehtud koonus). Soovitame kasutada tugevast klaasist pudeleid, need ei lähe nii kergesti katki. Peamine pudel peab kindlasti olema korgiga suletav liivamustri paremaks säilitamiseks.

Meie pakume valmis pulmakomplekti, kus kõik vajalik on juba sees. Lisaks on pulmateemaline kinkekott ja kaunistuselemendid (lindid, lipsukesed, roosiõied – dekoori värvivalik harmoneerub liiva värviga). Soovi korral põhianumale võib teha nimelist graveeringut nimede ja pulma kuupäevaga. Komplektis on liivatseremoonia läbiviimise stsenaarium. Me saame liivad kokku panna just vastavalt noorpaari enda valitud pulmavärvidele. Noorpaar valib värvitoonid ja meie disainer kaunistab klaaspudelid kooskõlas nende soovidega. 

Klaaspudeleid ja komplekte on kõikvõimalike erikujudega ja neid saab tellida telefoni teel 58 066 573, e-mailiga info@sandart.ee või sellel kodulehel. Liiva värvuste sobivuse vaatamiseks kliki siia.

Soovi korral kingituseks on meil olemas ka pulma-aastapäeva komplekt.

Muuda oma pulmad omapärasemaks!

 

***Käesoleval koduleheküljel sisalduvad informatsioon ja tekstimaterjalid on õigustega kaitstud. Ükskõik, milliste materjalide loata kasutamine osaliselt või tervenisti, täielik või osaline reproduktsioon, levitamine ja modifitseerimine on keelatud.

| Esilehele | Registreeri | Logi sisse
Otsi
Kategooriad
Uudised [30]
...
Statistics

All rights reserved © 2014-2019 Sand Art OÜ